Alternate Text Alternate Text

V březnu 2013 byla ve Španělsku založena společnost DOOGEE, která přispívá k uvádění vysoce výkonných produktů na světový trh s krásným designem a funkcemi, inteligentním provozem a „mikroinovací“. DOOGEE vždy přináší nadšení a pozitivní přístup k životu, zaměřuje se na zlepšení uživatelského zážitku a přináší lidem větší pohodlí a radost.

Nový slogan společnosti DOOGEE je „Live Your Life“. Dodáním módních produktů s novou technologií se společnost DOOGEE snaží být nejoblíbenějším dodavatelem chytrých telefonů na světě.

Alternate Text

Únor 2014: Fernando Roig, prezident společnosti Villareal C.F. (fotbalový tým), podepsal dohodu s generálním ředitelem DOOGEE, Xinchao a DOOGEE Španělsko, aby uzavřeli vzájemné partnerství.

24. února 2014: Společnost DOOGEE představila první vlastní chytrý telefon DG 2014, VILLARREAL C.F. Limitovaná edice. Spolupráce s VILLARREAL C.F. udělal z DOOGEE oficiálního dodavatele smartphonů do klubu do června 2015. „Důvod, proč jsme si vybrali VILLARREAL C.F. jako našeho partnera je to, že duch Villarreal se shoduje s DOOGEE. Oba jsme pocházeli ze skromného původu a dosáhli skvělých výsledků v krátké době s naším neúnavným úsilím, “uvedl generální ředitel společnosti DOOGEE. Po podpisu s VILLARREAL C.F. bylo DOOGEE hluboce zakořeněno v srdcích lidí ve Španělsku a během tohoto roku se rozšiřovalo po celé zemi.

2015: DOOGEE se rozhodlo dobýt trh v jihovýchodní Asii. Počínaje Thajskem otevřelo DOOGEE zastoupení a několik internetových obchodů. Po sponzorování slavného fotbalového týmu v Malajsii, týmu Johor Darul Takzim, vstoupilo DOOGEE na trh s velkou rychlostí. Valencia DG800 byla oceněna také v The Edger, který je jedním z nejvýznamnějších časopisů v Thajsku jako nejoblíbenější telefon pro ženy.

2016: DOOGEE se zavazuje rozšířit své aktivity na globálním trhu v plné síle. Během tohoto roku založila společnost DOOGEE pobočky a továrny ve východní, západní a severní Africe. Tato expanze v roce 2016 vytvořila více místních pracovních příležitostí a současně zvýšila místní ekonomiku. Stručně řečeno, stimuluje rozvoj lidí a místních podniků. V Alžírsku zaznamenal DOOGEE po dobu dvaceti měsíců nepřetržitě růst o více než 20%. Kromě toho se jeho roční zásilky umístily na druhém místě v Alžírsku a pokrývaly více než 10 000 obchodů.

Alternate Text

2017: Expanze DOOGEE pokračuje a na svět přichází série MIX. Pro jeho uvedení si DOOGEE vybírá Českou republiku a Praha pořádá CCE Konferenci k této sérii. V tomto roce získává oficiální distribuci pro ČR IRD distribuce, která zvyšuje povědomí o značce na našem trhu a aktivně pracuje jak na obchodním, tak marketingovém poli.